KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878512
nr 1387 8512
Jocke Ã…kerblom
(1906-1972), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 84x52, yttermått inklusive ram: 88x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:43:35
27/3 14:42:13
Jocke Ã…kerblom
Läs mer om Jocke Ã…kerblom